Neno Perfetto 3-faasiline veekindel juhtmevaba rinnapump

Neno Perfetto veekindel kolmefaasiline juhtmevaba elektrooniline rinnapump. Kasuta kasvõi duši all või vihmas!

- Neno Perfetto rinnapumbaga saate kaasa kriimustuskindla pudeli aluse, nibu ja korgiga, sametist säilituskoti, kahes suuruses lehtreid: 21 mm ja 24 mm, samuti kaks mugavat rinnapiima säilituskotti koos vahelüliga, mida saab ka osta. Tänu sellele lahendusele saad piima otse kotti pumbata. Jääb ära üleliigne pudelite pesu.

- Kõik Neno rinnakaitsed on valmistatud kvaliteetsest pehmest Jaapani silikoonist, et tagada maksimaalne pumpamismugavus.

- Premium materjalist - PPSU - valmistatud pudel on lastele täiesti ohutu ega sisalda BPA-d. Lisaks iseloomustab seda kõrge kuumakindlus ning väiksem vastuvõtlikkus mehaanilistele vigastustele ja võimalikele kriimustustele.

- Neno kaubamärki soovitavad kõige sagedamini emad, ämmaemandad ja sertifitseeritud imetamiskonsultandid. Võite olla kindel, et tegemist on kõrgeima kvaliteediga toodetega, mis vastavad kaasaegsetele meditsiinilistele teadmistele.

- Igas kolmes faasis: stimulatsioon, aktiivne toitmine ja segatud, töötab rinnapump 9 reguleerimistasandil. See on tõhusa piima väljapressimise tagatis.

- Tänu oma kompaktsele suurusele ja kergele kaalule mahub Neno Perfetto rinnapump kergesti naise käekotti. Saate seda alati endaga kaasas kanda ja kasutda just siis, kui tunnete selleks vajadust. Kiire ja lihtne laadimine USB-C-ga ning aku, mis kestab 4 täistäitmistsüklit ühe laadimisega, annab teile vabaduse ja enesekindluse.

- Toode on kaasaegne ja õrna värvitooniga, tänu millele meeldib see kindlasti ka nõudlikumatele emadele.

- Neno Perfettot saab steriliseerida traditsiooniliste meetoditega, kasutades keeva vett või professionaalseid desinfektsioonivahendeid (nt Neno Vita). Rinnapumba komponentide steriliseerimine meie eritootega võtab aega vaid 10 minutit!

- Tänu intuitiivsele puutepaneelile on Neno Perfettoga töötamine nauding. Ühest puudutusest piisab pumpamisrežiimi või toite muutmiseks ja seadme kohandamiseks oma vajadustele. Rinnapump jätab teie seaded meelde ja lülitub järgmisel kasutamisel sisse vastavalt teie eelistustele.

- Neno lehtrites kasutatav AIR SUCTION tehnoloogia vastutab beebi loomuliku imemisrefleksi täiusliku taasesitamise eest. See on ka nibu mugavuse ja mugavuse garantii, samuti tõhusam pumpamine ja kaitse piimakanalite üleliigse surve eest.


Loe kasutusjuhendit siit!

Pole saadaval