Sünnituskomplektid

Meie sünnituspakk säästab sinu aega ning hoiab ära liigse stressi teemal, mida ikkagi siis haiglakotti pakkida?
NB! Telli tüvirakkude säilitamine läbi meie ja saadame peale lepingu sõlmimist  MAXI sünnituspaki sulle täiesti TASUTA!
Täpsem info tüvirakkude säilitamise kohta leiad siit > https://elumus.ee/.
Sorteeri:
Otsing:
Kõik esmavajalik sünnituseks ja esimesteks nädalateks beebiga.

Oled kimbatuses ega tea, mida sünnitusele kaasa pakkida? Soovid erinevaid tooteid proovida, et leida endale sobivaim ja mugavaim? Juba soetasid beebigrupis soovitatud rinnapadjad, kuid pole siiski rahul?  

Oled õiges kohas, meilt saab soetada tooteid esmaseks proovimiseks lausa tükikaupa. Enam pole vaja vaid proovimiseks kogu pakki soetada.

Vaata ka meie haiglakoti nimekirja, kus on väljatoodud KÕIK esmavajalik ja enamgi veel, sest iial ei tea milliseks kujuneb olukord haiglas. Haiglakotti pakkides lähtu mõttest, mida rohkem seda kindlam. Kui ise ei soovi kõike vajaminevat mööda erinevaid poode tagaotsima asuda siis oleme just sulle mõeldes valmis komplekteerinud ka sünnituspaki (vaata ka meie mini sünnitukomplekti), mis teeb haiglakoti pakkimise imelihtsaks, kiireks ja lõppkokkuvõttes ka soodsamaks. Lisame igale sünnituspakile ka välja trükitud haiglakoti nimekirja, et teaksid mida oma isiklikest asjadest veel kindlasti haiglakohvrisse lisada.

Kui soovid oma haiglakoti sisu hoopis ise komplekteerida, siis vajuta siia.
NB! Täiendame oma tootevalikut pidevalt, aga kui miskit sinujaoks vajalik meil siiski puudub siis anna sellest kindlasti teada SIIN.

Üheskoos teeme Sinu esimesed nädalad oma imelise beebiga mõnusaks kogemuseks!

Mida haiglasse kaasa võtta?

Beebiblogija Kristina haiglakoti sisu saad vaadata siit.
Blogija Mallukas on oma haiglakoti sisudest kirjutanud siin, siin ja siin.
Blogija Marimell on oma haiglakotist kirjutanud siin.

Meie sünnituspakk/haiglapakk, mähkme mix ja emade mix on parim võimalus proovida populaarseimaid sünnitusjärgseks perioodiks mõeldud tooteid ja leida enda vajadustele vastavad tooted lihtsalt ja kiirelt. Vaata järgi, millest täpsemalt meie sünnituspakk koosneb või telli huvipakkuvad üksikud tooted endale sobivas koguses siit ja beebile siit!