Beebile Sterimar Baby (nohu leevendamiseks, alates sünnist)

Nina hügieenitoode. Füsioloogiline merevee pihusti. Sterimar baby on mõeldud beebide ja väikelaste nina puhastamiseks. Meditsiiniseade.

Soovitus kasutamiseks: STÉRIMAR® baby sobib igapäevaseks beebide ja väikelaste (vanuses 0-3 a.) nina puhastamiseks.

Igapäevasel kasutamisel: puhastab nina eritised lapse ninast, et tal oleks kergem hingata ja pudelist juua; stimuleerib nina limaskesta loomulikku kaitset; on abistav vahend kõrva-nina-kurgu haiguste korral.

Tänu spetsiaalselt kujundatud otsikule, õrnale survele ja peenele pihustile, tagab Sterimar baby pehme ninaloputuse ja puhastamise. Spetsiaalne anatoomiline otsik sobib ka vastsündinute ninasõõrmetele.

Kasutamisjuhised
2 - 6 korda päevas, vajadusel ka sagedamini, pihustades kumbagi ninasõõrmesse.

Koostisosade loetelu
Isotooniline* filtreeritud merevee lahus, 100% naturaalne ja säilitusainetevaba. Selles on kasulikke mineraalsoolade omadusi ja merevee mikroelemente. Pudel on rõhu all inertse gaasiga (lämmastik). Lahusti on sisemises mahutis ning ei puutu kokku lämmastikuga. * isotooniline lahus on lahus, mis sisaldab sarnast soolade kontsentratsiooni nagu inimkehas.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas
Hoida päikese eest ning kõrgete temperatuuride eest ( mitte üle +50C).
Mitte purustada ega põletada, ka peale tühjaks saamist.
Steriilselt pakitud.

Säilitamistingimused
Tähelepanu! Hoida päikese eest ning kõrgete temperatuuride eest ( mitte üle +50C). Mitte purustada ega põletada, ka peale tühjaks saamist. Steriilselt pakitud.

Seadme ja pakendi sisu
Nina hügieenitoode. Füsioloogiline merevee pihusti. Sterimar baby on mõeldud igapäevaseks beebide ja väikelaste (vanuses 0-3 a.) nina puhastamiseks.Igapäevasel kasutamisel: puhastab nina eritised lapse ninast, et tal oleks kergem hingata ja pudelist juua; stimuleerib nina limaskesta loomulikku kaitset; on abistav vahend kõrva-nina-kurgu haiguste korral.

Tänu spetsiaalselt kujundatud otsikule, õrnale survele ja peenele pihustile, tagab Sterimar baby pehme ninaloputuse ja puhastamise. Spetsiaalne anatoomiline otsik sobib ka vastsündinute ninasõõrmetele.

Pudelis: 50 ml (umbes 150 doosi).
Lisa ostukorvi
10,15 €